Sunday, June 13, 2010

Näituse uudiseid

06.06.2010 peeti Tallinnas "Eesti Võitja 2010" näitust. Credit sai reserv Cacibi, mis läheb küll kinnitamisele Cacibina kuna cacibi sai Tamarin, kes juba C.I.B. Tamarin oli ka Tõu parim ja sai tiitli "EE W-10. Brazose nime ette võib nüüdsest kirjutada EE VetW-10 ja EE Vet CH. Palju õnne Carita ja Mia!
Smiley oli kirjas juunioriklassis ja sai suurepärase hinde ja teise koha klassis. Bikiinivormis koera kohta väga hea tulemus. Mis teha, kui esimesest jooksukast on 4 kuud möödas :(

Credit jäi nädalaks meile.

Reede öösel käisin kesköisel kokkusaamisel Tallinna sadamas, et saada kätte Smiley. Smiley on tulemas kaasa Rootsi-Taani ringreisile 18.06-27.06.

Laupäeva hommikul pakkisin Crediti ja Smiley autosse, tee pealt võtsime peale veel Merle ja Aadu ning sõit läks lahti Läti poole. Ozolnieki näitusele, kus 12.06 näitus oli ühtlasi ka Cruftsi kvalifikatsiooni näituseks. Aussiede kohtunikuks proua L.Oklešcen Sloveeniast. Credit oli PI1, CACIB, SERT, TP ja kutse 2011. aasta Cruftsile. Smiley ja Credit pääsesid koos ka Läti televisiooni, kui väga sarnased, kuid siiski erinevat tõugu koerad.
Pühapäeva hommikul taas suund näituse platsi poole. Seekord kohtunikuks härra Aramis (Joey) Lim, Austraaliast. Tulemuseks PI1, CACIB, VSP.

8.päeva ja 3 näitusega on Credit saanud 3 CACIB't.
Tänud kasvatajale ja Caritale sellise mõnusa koera eest!

No comments:

Post a Comment